Felicity

TOREBKI FELICITY

TOREBKA FELICITY

Stylowa, owalna, skórzana, ze skóry naturalnej, licowej, bądź zamszu, damska – to musi być FELICITY!

Model torebki FELICITY to owal i występuje w dwóch wersjach: FELICITY oraz FELICITY nev PIK w skórze licowej lub zamszowej.

FELICITY nev PIK na froncie jest pikowana, na tylnej ściance posiada naszytą przelotkę, dzięki temu może pełnić funkcję nerki po dokupieniu dodatkowego paska skórzanego.

Torebki mają odpinany frędzel. Wnętrze z bordowej lub jasno szarej podszewki w nim kieszonka z podszewki na drobiazgi. Na przodzie umieszczone jest logo FABIOLA. Istnieje możliwość wykonania personalizacji: Imieniem, inicjałami lub ksywą, zamiast metalowego logo naszej marki. Łańcuszek z elementem skórzanym. Dajemy możliwość zmiany paska, dzięki czemu możesz dopasować go do swojej torebki i nadać torebce codzienny lub elegancki styl. Istnieje możliwość doczepienia krótkiej rączki.

Kolory ze zdjęć mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora. Rozmieszczenie wzoru na skórze może różnić się od zdjęcia podglądowego ze względu na miejsce cięcia materiału. Różnice wynikające z tego nie są wadami