PERSONALIZACJA

PERSONALIZOWANIE

 

Personalizacja to obecnie jeden z najgorętszych trendów na świecie. Dodanie swoich inicjałów do dowolnego modelu torebki z naszej pracowni sprawi, że będzie ona naprawdę wyjątkowa.

Hot stamping to metoda personalizacji polegająca na ręcznym wytłaczaniu inicjałów na wybranych torbach i akcesoriach, za pomocą specjalnej maszyny. Spersonalizowane torebki czy akcesoria zyskują unikalny charakter, jedyny w swoim rodzaju, wyróżniają się, a w przypadku kradzieży trudniej je sprzedać.

 

Nasza personalizacja to tłoczenie w skórze na przodzie torebki w kolorze srebrnym lub złotym, w zależności od koloru okuć.

W jednej linii mamy nazwę naszej marki FABIOLA, nr seryjny (data szycia) oraz inicjały (do 4 znaków) koszt to 20 zł

Spersonalizować można zakupiony w naszej pracowni każdy model torebki damskiej.

 

ZAMÓWIENIA SPERONALIZOWANE

Co ważne, z usługi tej skorzystać można wyłącznie w dniu zakupu. Sprawdź dokładnie swoją prośbę o personalizację; nie możemy przyjąć zwrotów od spersonalizowanych modeli. Prosimy dobrze przemyśleć wybór inicjałów gdyż personalizacja jest nieodwracalna (po zmianie nazwiska lub wzbogaceniu go o dodatkowy człon nie ma możliwości zmiany inicjałów). W przypadku jakichkolwiek pytań przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z nami

fabiola.etno@gmail.com

 

 

Personalizacja w kolorze srebrnym

    

 

 

Personalizacja w kolorze złotym