PERSONALIZOWANIE

Personalizacja to obecnie jeden z najgorętszych trendów na świecie. Dodanie swoich inicjałów do dowolnego modelu torebki z naszej pracowni sprawi, że będzie ona naprawdę wyjątkowa.
Hot stamping

to metoda personalizacji polegająca na ręcznym wytłaczaniu inicjałów na wybranych torbach i akcesoriach, za pomocą specjalnej maszyny. Spersonalizowane torebki czy akcesoria zyskują unikalny charakter, jedyny w swoim rodzaju, wyróżniają się, a w przypadku kradzieży trudniej je sprzedać.

Nasza personalizacja to tłoczenie w skórze na przodzie, może też być na prośbę wykonane na tyle lub boku torebki jak i na wewnętrznej stronie klapki oraz pasku w kolorze srebrnym, złotym lub bezbarwnym, w zależności od koloru okuć. DOMYŚLNIE TOCZNIE JEST W KOLORZE OKUĆ. Umieszczenie personalizacji eliminuje dotychczasowy sposób logowania czyli np. blaszkę z logiem FABIOLA. Tłoczenie może być w formie FABIOLA handmade for (imię, ksywa) lub FABIOLA handmade
W jednej linii mamy nazwę naszej marki FABIOLA, napis “handmade for” oraz imię, inicjały, ksywę lub znaki specjalne np. serce ♥ (do 10 znaków) koszt to 20 zł (SPACJA(odstęp) liczona jest jako 1 znak)
Spersonalizować można każdy model torebki damskiej zakupiony w naszej pracowni.
ZAMÓWIENIA SPERONALIZOWANE

Co ważne, z usługi tej skorzystać można wyłącznie w dniu zakupu.

Sprawdź dokładnie swoją prośbę o personalizację nie możemy przyjąć zwrotów od spersonalizowanych modeli.

Prosimy dobrze przemyśleć wybór inicjałów gdyż personalizacja jest nieodwracalna (po zmianie nazwiska lub wzbogaceniu go o dodatkowy człon nie ma możliwości zmiany inicjałów).

W przypadku jakichkolwiek pytań przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z nami

Personalizacja bezbarwna

W jednej linii wytłoczona w skórze bezbarwna nazwa naszej marki FABIOLA, napis “handmade for” oraz imię, inicjały, ksywę lub znaki specjalne np. serce ♥ (do 10 znaków)

(SPACJA(odstęp) liczona jest jako 1 znak)

Zobacz więcej zdjęć
Personalizacja w kolorze srebrnym

W jednej linii wytłoczona w skórze w kolorze srebrny nazwa naszej marki FABIOLA, napis “handmade for” oraz imię, inicjały, ksywę lub znaki specjalne np. serce ♥ (do 10 znaków)

(SPACJA(odstęp) liczona jest jako 1 znak)

Zobacz więcej zdjęć
Personalizacja w kolorze złotym

W jednej linii wytłoczona w skórze w kolorze złotym nazwa naszej marki FABIOLA, napis “handmade for” oraz imię, inicjały, ksywę lub znaki specjalne np. serce ♥ (do 10 znaków)

(SPACJA(odstęp) liczona jest jako 1 znak)

Zobacz więcej zdjęć