MAEVE

TOREBKI MAEVE

TOREBKA MAEVE

Stylowa, prostokątna, skórzana, ze skóry licowej, bądź z zamszu.

Model torebki MAEVE, prostokątna  występuje w dwóch rozmiarach: S i M i trzech wersjach MAEVE, MAEVE PIK X, MAEVE PIK V

Model MAEVE S, M PIK X jest to torebka z pikowaniem w karo z klapką zapinana w standardzie na zapięcie typu Clip ON/OFF (DOMYŚLNIE w tym modelu DWA GUZICZKI) oraz ZAMEK pod klapką w skórze licowej lub zamszowej. Wnętrze z bordowej lub jasnoszarej podszewki w nim kieszonka z podszewki na drobiazgi i jedna skórzana na telefon. Istnieje możliwość wykonania personalizacji: Imieniem, inicjałami lub ksywą. Pasek to łańcuszek z elementem skórzanym. Dajemy możliwość zmiany paska, dzięki czemu możesz dopasować go do swojej torebki i nadać torebce codzienny lub elegancki styl. Istnieje możliwość doczepienia krótkiej rączki.

Model MAEVE M PIK V jest to torebka z pikowaniem w V bez  klapki zapinana na ZAMEK w skórze licowej lub zamszowej. Wnętrze z bordowej lub jasnoszarej podszewki w nim kieszonka z podszewki na drobiazgi i jedna skórzana na telefon. Istnieje możliwość wykonania personalizacji: Imieniem, inicjałami lub ksywą. W komplecie pasek to łańcuszek z elementem skórzanym orz krótką rączką. Dajemy możliwość zmiany paska, dzięki czemu możesz dopasować go do swojej torebki i nadać torebce codzienny lub elegancki styl. 

Model MAEVE M  jest to torebka bez  klapki zapinana na ZAMEK w skórze licowej lub zamszowej. Wnętrze z bordowej lub jasnoszarej podszewki w nim kieszonka z podszewki na drobiazgi i jedna skórzana na telefon. Istnieje możliwość wykonania personalizacji: Imieniem, inicjałami lub ksywą. W komplecie pasek to łańcuszek z elementem skórzanym orz krótką rączką. Dajemy możliwość zmiany paska, dzięki czemu możesz dopasować go do swojej torebki i nadać torebce codzienny lub elegancki styl. 

Kolory ze zdjęć mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora. Rozmieszczenie wzoru na skórze może różnić się od zdjęcia podglądowego ze względu na miejsce cięcia materiału. Różnice wynikające z tego nie są wadami